HALLOWEEN PÁRTY S KLUBOM ŠTVORLÍSTOK

12 OKT 14:48
halloween_22.jpg

Deň plný strašidiel a príšer neobíde ani naše výmenníky. Klub Štvorlístok si pre vaše deti pripravil nezabudnuteľné halloweenske popoludnie už vo štvrtok 29. októbra od 14:00 do 19:00 hod. Jedinou podmienkou, ako sa zúčastniť, je mať na sebe masku. To však nemusí byť prekážkou, keďže si ju deti vyrobia samé na najbližsom stretnutí klubu 15. októbra vo Výmenníku Važecká. Začíname o 14:00 hod.

 

 

Halloweenska atmosféra vo Výmenníku Važecká sa začne už 15. októbra na tvorivých dielňach, kedy si budú môcť decká pripraviť vlastné skvelé kostýmy a tiež budú vyrábať dekorácie na párty. O dva týždne na to sa bude oslavovať. Deti sa môžu tešiť na skvelú diskotéku, budú vyrezávať strašidelné halloweenske tekvice a dotvárať atmosféru budú zaujímavé svetelné efekty. Bude sa aj súťažiť a to o najkrajšiu masku, preto sa môžu pri ich výrobe o to viac snažiť. O hudbu sa postará DJ Dejvid. Tak neváhajte a prineste svoje deti na skvelú párty.

 

Čo je klub štvorlístok?

 

Detský klub Štvorlístok nie je len pre bábätká ani slabšie povahy Je to skúška odvahy, odhodlania a vytrvalosti. Je určený pre deti a mládež od 7 do 15 rokov. Stretáva sa pravidelne každý druhý týždeň, vo štvrtok, od 14:00 hod vo Výmenníku Važecká. Tieto popoludnia sú plné zábavy, nových tém, zaujímavých hier a akcií, pripravuje ich projekt SPOTs spolu s občianskym združením Loďka nádeje. Byť členom klubu prináša pre deti mnohé výhody: pravidelné akcie, návštevy hokejových zápasov, výlety do okolia a prespávačky.

 

Autor článku: Barbora Višňovská Čítané: 1122x

Foto z akcií

Newsletter SPOTs

Zadajte svoj e-mail

Partneri

ke2013.jpg

 

kosice.jpg

 

mksr.jpg

 

rop.jpg

 

statny-znak.jpg

 

vlajka-eu.jpg

 


 

Predmetné projekty sú

implementované v rámci opatrenia 7.1 prioritnej osi „Európske hlavné mesto kultúry Košice 2013” Regionálneho operačného programu a sú spolufinancované Európskou úniou vo výške 85 % z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a vo výške 10 % zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky. Viac informácií nájdete na www.ropka.sk, www.mpsr.sk a tiež na www.culture.gov.sk,

ERDF: Investícia do vašej budúcnosti.

 

 

 

Ďalší partneri:

 

univerzita-veterinarneho-lekarstva-a-farmacie-v-kosiciach.jpg

 

s-detmiorig.jpg

 

Exkluzívny komunikačný partner:

 

files-orange-logo-rgb.jpg

 

 

 

Kontakt

Kasárne/Kulturpark
Kukučínová 2
040 01  Košice

 

E-mail: spots@k13.sk