Nosme sa so srdcom a pri srdci

Sobota 07.03.2015 o 15:00

Koniec akcie Sobota 07.03.2015 o 17:00

 

Popis akcie

Projekt detskej organizácie FÉNIX- ÚO Košice Západ je zameraný na oboznamovanie budúcich rodičov so zdravým nosením detí v šatke a ergonomických nosičoch, jeho možnostiach, výhodách. Na stretnutiach si účastníci môžu pomôcky (hip-seat, ring-sling, mei-tai) vyskúšať a nechýbajú ani praktické ukážky.

 

Je taktiež o pomoci v zorientovaní sa pri aktuálnom veľkom množstve informácií v súvislosti so zdravým  nosením detí a v narastajúcom výbere rôznych nosičov a pomôcok súvisiacich s nosením detí.

 

V súčasnej dobe u rodičov rastie záujem o kontrolu správnosti používania šatky a/alebo nosiča z dôvodu už spomínaného pretlaku informácií. Vzhľadom na to, je naším cieľom podporiť vznik tzv. podpornej skupiny, ktorá slúži na stretávanie sa ľudí so záujmom o zdravé nosenie detí.

 

plagat-nosme-sa-so-srdom-a-pri-srdci-marec2015.jpg

 

Miesto konania

Výmenník Obrody

Ulica Obrody

MČ Košice - Západ

 

Foto z akcií

Newsletter SPOTs

Zadajte svoj e-mail

Partneri

ke2013.jpg

 

kosice.jpg

 

mksr.jpg

 

rop.jpg

 

statny-znak.jpg

 

vlajka-eu.jpg

 


 

Predmetné projekty sú

implementované v rámci opatrenia 7.1 prioritnej osi „Európske hlavné mesto kultúry Košice 2013” Regionálneho operačného programu a sú spolufinancované Európskou úniou vo výške 85 % z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a vo výške 10 % zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky. Viac informácií nájdete na www.ropka.sk, www.mpsr.sk a tiež na www.culture.gov.sk,

ERDF: Investícia do vašej budúcnosti.

 

 

 

Ďalší partneri:

 

univerzita-veterinarneho-lekarstva-a-farmacie-v-kosiciach.jpg

 

s-detmiorig.jpg

 

Exkluzívny komunikačný partner:

 

files-orange-logo-rgb.jpg

 

 

 

Kontakt

Kasárne/Kulturpark
Kukučínová 2
040 01  Košice

 

E-mail: spots@k13.sk