Dobročinné koncerty

S dobročinnými koncertmi sme začali v marci tohto roku. Vždy prvý piatok v mesiaci vo Výmenníku Brigádnická spoločne s vybranou kapelou obdarujeme tých, ktorí to najviac potrebujú. 

 

Hudobníci, ktorí majú záujem svojim koncertom podporiť vznešenú vec, získajú viac informácií od Renáty a Petra z PR oddelenia.

 

Predchádzajúce koncerty:

 

6. dobročinný koncert: King Shaolin, víťažok z koncertu bude venovaný Únii nevidiacich v Košiciach.

 

5. dobročinný koncert: Podfuck, víťažok z koncertu venuje Oddeleniu detskej onkológie a hematológie Detskej fakultnej nemocnice v Košiciach.

 

Pozrite si fotoreport.

 

4. dobročinný koncert: Brokenroll  rozhodla podporiť občianske združenie  Pomocná ruka, ktoré pracuje s ľudmi na pokraji spoločnosti.

 

Pozrite si fotoreport a video.

 

3. dobročinný koncert: Cha bud pomohli svojim príspevkom Centru KINESIS (centrum pre deti a dospelých s neuromuskulárnymi poruchami).

 

Pozrite si fotoreport a video.

 

2. dobročinný koncert: Los Massakeros so svojou dávkou pozitívnej energie pritiahli do výmenníka desiatky ľudí. Zvieratká z útulku UVP v Haniske sa tak mohli tešiť nielen peniažkom, ale napríklad aj granuliam.

 

Pozrite si fotoreport alebo video.

 

1. dobročinný koncert: Bobova diéta bola hudobnou kalorickou bombou! Výťažok z ich koncertu sme spolu darovali Rehabilitačnému stredisku pre ľudí s duševnými poruchami Radosť. (Fotoreport)

 

 

Foto z akcií

Newsletter SPOTs

Zadajte svoj e-mail

Partneri

ke2013.jpg

 

kosice.jpg

 

mksr.jpg

 

rop.jpg

 

statny-znak.jpg

 

vlajka-eu.jpg

 


 

Predmetné projekty sú

implementované v rámci opatrenia 7.1 prioritnej osi „Európske hlavné mesto kultúry Košice 2013” Regionálneho operačného programu a sú spolufinancované Európskou úniou vo výške 85 % z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a vo výške 10 % zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky. Viac informácií nájdete na www.ropka.sk, www.mpsr.sk a tiež na www.culture.gov.sk,

ERDF: Investícia do vašej budúcnosti.

 

 

 

Ďalší partneri:

 

univerzita-veterinarneho-lekarstva-a-farmacie-v-kosiciach.jpg

 

s-detmiorig.jpg

 

Exkluzívny komunikačný partner:

 

files-orange-logo-rgb.jpg

 

 

 

Kontakt

Kasárne/Kulturpark
Kukučínová 2
040 01  Košice

 

E-mail: spots@k13.sk