O festivale

Polievkový festival je vyvrcholením festivalu Rozmanitosť, ktorého cieľom je prezentovať a spoznávať košickú národnostnú a kultúrnu všehochuť, odstrániť bariéry, ktoré vznikajú medzi ľuďmi rôznych národností a etník a podporiť toleranciu a vzájomné dobré vzťahy Košičanov.

 

12094867-990796060982974-4730644348645987525-o.jpg

 

Lístky z Polievkáča si môžete vymeniť za knihu receptov

12. 10. 2015

 

Milí návštevníci Polievkového festivalu,

 

ďakujeme, že sme sa aj tento rok stretli na Polievkáči, jesennom podujatí, na ktorom ste mohli spoznať rôzne košické komunity a menšiny, ochutnať rozmanité polievky, zabaviť sa pri živej hudbe a kreatívnych dielňach. 

 

Vzhľadom k tomu, že niektoré zo zúčastnených tímov nedodržali stanovené pravidlá festivalu, došlo žiaľ k situácii, že niektorí z vás nemali možnosť využiť zakúpené lístky s kupónmi a ochutnať súťažné polievky. Uvedomujeme si, že jednotliví účastníci festivalu nemali rovnaké podmienky a radi by sme vám túto ujmu vynahradili.

Ak máte celé, nepoužité lístky (to znamená 5 kupónikov na ochutnávku), radi vám ich vymeníme za kuchársku knižku s receptami z predchádzajúcich ročníkov Polievkového festivalu. Stačí, ak nám lístky prinesiete do Kasární/Kulturparku (budova Bravo) do 19.10.(vrátane), každý pracovný deň medzi 9.00 až 12.00 a 13.00 až 15.00.


Ďakujeme za všetky konštruktívne pripomienky a podnety. Veríme, že o rok nás bude čakať opäť o niečo lepší Polievkový festival.

 

 

 

polievkovy-plagat.jpg

 

Foto z akcií

Newsletter SPOTs

Zadajte svoj e-mail

Partneri

ke2013.jpg

 

kosice.jpg

 

mksr.jpg

 

rop.jpg

 

statny-znak.jpg

 

vlajka-eu.jpg

 


 

Predmetné projekty sú

implementované v rámci opatrenia 7.1 prioritnej osi „Európske hlavné mesto kultúry Košice 2013” Regionálneho operačného programu a sú spolufinancované Európskou úniou vo výške 85 % z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a vo výške 10 % zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky. Viac informácií nájdete na www.ropka.sk, www.mpsr.sk a tiež na www.culture.gov.sk,

ERDF: Investícia do vašej budúcnosti.

 

 

 

Ďalší partneri:

 

univerzita-veterinarneho-lekarstva-a-farmacie-v-kosiciach.jpg

 

s-detmiorig.jpg

 

Exkluzívny komunikačný partner:

 

files-orange-logo-rgb.jpg

 

 

 

Kontakt

Kasárne/Kulturpark
Kukučínová 2
040 01  Košice

 

E-mail: spots@k13.sk