Tím SPOTs

-dsc3785-zmen.jpg

   

Títo ľudia sa neustále snažia o to, aby ste sa na akciách SPOTs cítili vždy čo najlepšie. Okrem dôsledného pripravovania akcií z organizačnej a programovej stránky je dôležitá aj komunikácia s komunitami, médiami, vládnymi aj mimovládnymi organizáciami, účinkujúcimi, umelcami a v neposlednom rade s vami - susedmi, návštevníkmi, divákmi či poslucháčmi. Aj keď to znie ako klišé, každý člen tímu je dôležitý a potrebný, pretože sa navzájom dopĺňame. Veríme, že ste s našou prácou spokojní a tešíte sa na pripravované akcie rovnako ako my. 
                       
                                                                                                                                                  Tím SPOTs :)

 

 

-39a2554.jpgJán Hološ

projektový manažér

jan.holos@k13.sk​

"SPOTs je unikát, nielen v merítku - Slovensko, ale aj v širšom kontexte. Pracujeme s množstvom komunít, s desiatkami umelcov a stovkami ľudí na sídliskách a prínos tejto práce je nevyčísliteľný, ako pre mňa osobne, tak aj pre košické sídliská."

 

-dsc3718.jpgRenáta Zolnaiová

PR a komunikácia

renata.zolnaiova@k13.sk

„Táto práca ma neskutočne baví a napĺňa. Vždy som chcela byť  súčasťou niečo významného a teraz vďaka projektu SPOTs pomáham meniť naše mesto Košice. Navyše je to zábava, žiadny stereotyp, nikdy neviem, čo ma čaká ďalší deň.“

 

g35a2526-upr.jpgBeáta Andrejková

kultúrna mediátorka

beata.andrejkova@k13.sk​

"Môj vzťah ku SPOTs je profesionálne-osobný. Profesionálny preto, lebo beriem svoju prácu vážne a zodpovedne. Osobný, pretože som jednou z obyvateliek sídliska a veľmi rada sa zapájam do aktivít. Je to niečo ako vzťah2."

 

g35a2261-upr.jpgMiroslava Danková

kultúrna mediátorka

miroslava.dankova@k13.sk

"Pre SPOTs pracujem krátko, ale už od úplného začiatku ma očaril. Som rada že môžem cez neho otvoriť dvere ľudom s kreatívnym myslením. "

 

g35a2434-upr.jpgAlena Holubecká

kultúrna mediátorka

alena.holubecka@k13.sk​

"V projekte SPOTs som od začiatku, prežívam s ním všetky etapy jeho života rovnako ako on tie moje. Tým, že sa mu venujem každý deň, vzájomne sa doĺňame."

 

g35a2333-upr.jpgMatej Kočiš

kultúrny mediátor

matej.kocis@k13.sk

"SPOTs je niečo, čo mi dalo možnosť realizovať sa, no je to možnosť aj pre nespočetný počet ďalších ľudí, ktorí tomuto projektu dodávajú jeho výnimočnosť a trvácnosť. Zišiel sa tu skvelý tím ľudí, ktorý prináša sídliskám inú pridanú hodnotu."

 

g35a2308-upr.jpgZdenka Košová

kultúrna mediátorka

zdenka.kosova@k13.sk​

"Projekt SPOTs mi je veľmi blízky, pretože funguje spolu so mnou každý deň. Nie je len o ľuďoch, ktorí v ňom pôsobia profesionálne, ale aj o ľuďoch, ktorí chcú byť jeho súčasťou a chcú mu dať pridanú hodnotu."

 

 

img-9472-zmen.jpg  Zuzana Rohaľová

  kultúrna mediátorka

  zuzana.rohalova@k13.sk​

"Po 22 rokoch skúseností s výchovou umelcov s rôznym umeleckým zameraním na profesionálnej úrovni, je pre mňa projekt SPOTs novou životnou výzvou ako spojiť teóriu s kreatívnou praxou."

 

-39a2573-upr.jpgTomáš Dobránsky

správa výmenníkov a technické zabezpečenie

tomas.dobransky@k13.sk

"Svojimi skúsenosťami sa snažím čo najlepšie prispieť pri technických prípravách a realizáciách podujatí. Získavam však stále nové, čo je pre mňa veľmi pozitívne a motivujúce. Predovšetkým ale pracujem v tíme, ktorý pozostáva z ľudí na správnom mieste a spolu tak tvoríme príbeh SPOTs, ktorý snáď ešte čaká dlhá budúcnosť."

 

-dsc3711.jpgSoňa Kočíková

právna agenda

sona.kocikova@k13.sk

SPOTs je pre mňa splneným snom. Chodím s úsmevom do
práce a každý deň čakám s akým jedinečným nápadom prídu moji kolegovia, za čo majú môj obdiv. Ja akoby dotvorím jeho pozadie a spolu tak vytvárame náš vlastný svet, ktorý je ale otvorený pre každého.

 

 

-dsc3766.jpgĽudmila Horňáková

kumunitná umelkyňa a

dramaturgička 

 

 

 

 

Mariana Gergeľová

kultúrna mediátorka / na materskej dovolenke :)

mariana.gergelova@k13.sk​

 

"Páči sa mi prepájanie sociálneho a umeleckého rozmeru, posúvanie hraníc a pohľadov na veci. Ľudia a svet sú veľmi pestrofarební a práve projekt SPOTs prináša viac farebnosti na naše šedivé sídliská."

 

g35a2487.jpg Blanka Berkyová

projektová manažérka

od 2009 do júna 2015

„V projekte SPOTs má každý člen tímu špeciálnu úlohu... Tou mojou bolo viesť ľudí tak, aby sa projekty a podujatia, ktoré realizujeme podarili a naplnili očakávania Košičanov... Byť súčasťou SPOTs znamená veľa zodpovednosti, príležitostí byť kreatívny, ale aj pracovné stretnutia so zaujímavými organizáciami, inštitúciami a obyvateľmi sídlisk... SPOTs prináša zmeny, mení zabehnutý a jednotvárny kolobeh života sídlisk a ja som mala to šťastie, že som mohla byť pri tom...“

 

 

Foto z akcií

Newsletter SPOTs

Zadajte svoj e-mail

Partneri

ke2013.jpg

 

kosice.jpg

 

mksr.jpg

 

rop.jpg

 

statny-znak.jpg

 

vlajka-eu.jpg

 


 

Predmetné projekty sú

implementované v rámci opatrenia 7.1 prioritnej osi „Európske hlavné mesto kultúry Košice 2013” Regionálneho operačného programu a sú spolufinancované Európskou úniou vo výške 85 % z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a vo výške 10 % zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky. Viac informácií nájdete na www.ropka.sk, www.mpsr.sk a tiež na www.culture.gov.sk,

ERDF: Investícia do vašej budúcnosti.

 

 

 

Ďalší partneri:

 

univerzita-veterinarneho-lekarstva-a-farmacie-v-kosiciach.jpg

 

s-detmiorig.jpg

 

Exkluzívny komunikačný partner:

 

files-orange-logo-rgb.jpg

 

 

 

Kontakt

Kasárne/Kulturpark
Kukučínová 2
040 01  Košice

 

E-mail: spots@k13.sk